LBBS- Waiting for a wonder and Baby is here

I tento rok jsem členkou DT LittleBlueButtonStamps. Je to jediný můj DT v současné době a já jsem moc ráda, že ho mám, protože mě posouvá dál hlavně v práci s digitálními razítky a jejich vybarvováním.
Dnes bych Vám chtěla představit dvě razítka, která podle mě prostě patří k sobě.

I am the member of LittleBlueButtonStamps Design Team. It's the only one team I am in right now and I am so proud to be there and I really like it, because it's pushing me further in works with digital stamps and coloring them.

Prvním z nich je Wainting for a wonder.
First of them is Waiting for a wonder.

Tohle razítko se mi moc líbí a je škoda, že tady u nás nejsou tradiční "baby shower" party. Myslím, že tohle razítko by se na takovou pozvánku hodilo dokonale.
Já jsem tedy udělala sadu pro budoucí maminku, která obsahuje minialbum a přáníčko.

I really like this stamp and it's shame, that we don't have this traditional "baby shower" parties. I thing this stamp would fits perfectly on any invitation for this action.
So I made this little set for future mum, which contains minialbum and card. 


Vybarvovala jsem po dlouhé době zase fixami z Kiku.
I colored it after very long time with color markers from Kik store.


Použila jsem nádherný papír, který jsem kdysi dávno koupila u PA. 
I used beautiful paper, bought in PaperoAmo store long time ago.


Zdobení není skoro žádné, pouze pro zajímavost jsem udělala shaker :)
There is almost any ornamentation and I made it with "shaker" to make it more attractive :)Ještě před touto kolekcí jsem vytvořila minialbum v holčičích barvách s druhým razítkem.
Before this colection I've made minialbum in girl's colors with second stamp.Opět jsem se snažila o jednoduchost, pouze jsem album doplnila kytičkami a kamínky.
Once again I tried to make it simple, just complete this album with flowers and little stones.Tak které razítko je Váš favorit? Já se přiznám, že pro mě je to Waiting for wonder :) Určitě budu dělat ještě holčičí variantu minialba s přáním :)
So which one is your favorite? For me, it´s Waiting for wonder :) I´ll use them for girly minialbum with card.

Děkuji za návštěvu.
Thanks for visit.
Komentáře